Mezarcı Cengiz Usta 0555 551 13 25 •

Hakkımızda

Mezarcı Cengiz Usta

Mezarcı Cengiz Usta, İzmir merkezde ilçe ve köylerinde mezar yapım ve mezar onarımı firması olarak hizmet vermektedir. 25 Yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak zamanında iş teslimatı, güvenilir hizmet, kaliteli malzeme ve tecrübeli işçiliği ile hizmet vermektedir. Tamamı eğitimli personellerden oluşan şirketimiz İBB Mezarlıklar Dairesi Başkanlığının zorunlu olarak belirttiği tüm sertifikalara sahiptir.

Daha önceki yaptığımız çalışmaları mezarlarımız sayfasına bakarak daha geniş fikirler edinebilirsiniz, dilerseniz şirketimizi ziyaret ederek ürünlerimizi görebilirsiniz ayrıca size özel tasarımlar da yapmaktayız.

Her türlü granit mezar modelleri, mermer mezar modelleri, mozaik mezar modelleri türü veya sizin beğeneceğiniz özelliklerde çeşitleri içeren mezar örnekleri yapımı; var olan mezarınızın onarımı, uzun süre boyunca çevre ve iklim şartlarından kararmış kirlenmiş mermerlerin ilk günkü gibi beyazlatılması, okunmayan baş taşlarının boyanması, onarımı ve yenilenmesi ile ilgili her konuda hizmetinizdeyiz...

Güzel Mezar Taşlarıyla Sevdiklerinizi Ölümsüzleştirin...

Onlar Bizimle Olmasa Bile,
Biz Hep Onlarlayız...